Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2019 13:30
HDMI Vivify RGB
4820V

HDMI dla graczy za blisko 800 zł. Kable w cenie PS4

Kabel HDMI to niezbędnik każdego gracza, jednak najnowszy produkt firmy Vivify docenią wyłącznie nieliczni. Producent przygotował specjalny przewód, który za zadanie ma nie tylko zadbać o odpowiedni obraz na ekranie telewizorów lub monitorów, ale uzupełni także o wystrój.

Część graczy stara się wyeliminować kable z otoczenia zakrywając przewody, ale producent Arquus W73 jest przekonany, że użytkownicy elektroniki powinni wręcz ozdabiać przewodami swoje wnętrza. Firma przygotowała HDMI 2.0b z podświetleniem RGB, którego możemy kupić w dwóch wariantach cenowych – za 150 dolarów (2,7 metra, w cenie około 585 zł) i 200 dolarów (4,5 metra, około 780 zł). Aktualnie trwająca promocja zmniejsza cenę do 80 dolarów / 100 dolarów.

Vivify zaznacza w swojej ofercie, że są to „gamingowe kable HDMI”, które dzięki podświetleniu RGB oferują siedem różnych kolorów. Klienci mogą także wybrać różne tryby działania, a sam przewód zapewnia rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę (2.0b).

Duża cena HDMI jest spowodowana nie tylko samym podświetleniem, ponieważ podczas konstrukcji Arquus W73 zrezygnowano z miedzianych kabli, a wykorzystano wysokiej jakości światłowód, który zapewni przesyłanie obrazu bez zakłóceń. Dodatkowe zmniejszenie wagi przewodu (1/5 wagi standardowego kabla)  sprawia, że nowa struktura jest smukła, miękka i elastyczna.

Pełny pokaz wszelkich nowości zobaczycie na poniższym materiale wideo.

Sprawdźcie także nasze teksty: 

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/68756/hdmi-cable-rgb-lighting-up-200/index.html

Tagi: hdmi kabel hdmi Vivify