Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.11.2019 09:05
MS Flight Sim
3222V

Microsoft Flight Simulator to wizualna rewolucja. Niesamowity nowy zwiastun i gameplay

Na wydarzeniu Inside Xbox 2019 (X019) nie zabrakło tematu Microsoft Flight Simulatora. I to w najlepszym możliwym wydaniu!

Panie i panowie, to niewątpliwie najładniejsza gra o lotnictwie cywilnym w historii gatunku symulatorów! Microsoft Flight Simulator znowu zachwyca szczegółowością odwzororowanego terenu i architektury. Latanie przykładowo nad Wenecją jest niezwykle realistyczne, bo gra wykorzystuje do generowania w czasie rzeczywistym terenu prawdziwe mapy satelitarne. Dzięki temu większość z nas znajdzie w grze własne domy, wybierając się w lot nad zamieszkiwanym terenem.

Co ważne - deweloperzy podkreślają na każdym kroku, że również w konsolowej edycji Microsoft Flight Simulator nie ma miejsca na kompromisy - mamy tu do czynienia z symulatorem lotniczym pełną gębą, bez żadnych uproszczeń względem PC.

Microsoft Flight Simulator trafi na PC w 2020 roku. Trochę dłużej mamy poczekać na wersję gry na Xbox One (i pewnie na next-genowego Xboksa).

Przypominam przy okazji, że niedawno potwierdzono, że Microsoft Flight Simulator otrzyma pełną obsługę modyfikacji (modów), stworzonych przez fanów. 

Warto sprawdzić:

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios