Iza Łęcka Iza Łęcka 14.11.2019 10:38
commandos 2 remastered bohater
772V

Commandos 2 HD Remastered i Praetorians HD Remastered zadebiutują później. Twórcy zapraszają na testy

Fani klasycznych strategii z radością przyjęli kilka miesięcy temu wiadomość o odświeżeniu cenionych i znakomitych Commandos 2 oraz Praetorians. Pozostaje nam niestety jeszcze zaczekać, bowiem wydawca potrzebuje więcej czasu na dopieszczenie odnowionych tytułów.

Commandos 2 HD Remastered bazuje na kultowej strategii z 2001 roku, która zyskała sobie całkiem spore grono oddanych graczy, poświęcających godziny zmaganiach w czasach II wojny światowej. Praetorians HD Remastered to ulepszona wersja RTS-a, który zadebiutował w 2003 roku przenosząc śmiałków w środek walki o objęcie tytułu cesarza w Imperium Rzymskim. Kalypso Media postanowiło odświeżyć uznane tytuły, udoskonalając grafikę, poprawiając kwestie sterowania oraz interfejs użytkownika, tym samym dopasowując nieco te kultowe gry do obecnych realiów. Co ciekawe, grając w obydwa tytuły będziemy mogli skorzystać z polskich napisów. 

Dla wszystkich wyczekujących powrotu do klasyków, nie mamy dobrej wiadomości. Wydawca zdecydował się przenieść premiery remasterów - Commandos 2 HD Remastered i Praetorians HD Remastered zadebiutują na komputerach osobistych 24 stycznia, a dopiero na wiosnę będziemy mogli zapoznać się z konsolową wersją tych gier (PlayStation 4, Xboks One, a w przypadku remastera Commandos 2 również na Nintendo Switchu).

Kalypso Media nie chce jednak pozostawiać graczy ze zbyt dużym niesmakiem. 13 grudnia miejsce będą mieć beta-testy dla śmiałków, którzy dokonają zamówień przedpremierowych w oficjalnym sklepie wydawcy. Dzięki temu nie tylko część błędów zostanie usunięta przed debiutem remasterów, ale i gracze będą mogli przekonać się na własnej skórze, co zostało już poprawione.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać artykuły:

Źródło: https://gamingbolt.com/commandos-2-praetorians-hd-remasters-releasing-on-january-24th-2020

Tagi: Commandos 2 - HD Remaster Kalypso Media Digital Yippee! Entertainment