Iza Łęcka Iza Łęcka 14.11.2019 07:00
mark wahlberg sully film uncharted
2369V

Film Uncharted z Markiem Wahlbergiem. Aktor otrzymał główną rolę

O obsadzie nowego filmu „Uncharted” wiemy już coraz więcej. Amerykański aktor, który niejednokrotnie był kojarzony z produkcją, rzeczywiście ma zasilić obsadę filmu, jednak w nieco innej roli niż była mu przypisywana.

O filmie „Uncharted” można by było już wiele powiedzieć, jednak nie byłyby to dobre informacje. Pomimo sukcesu jaki odniosła cała seria gier Naughty Dog, ogromnego wsparcia fanów, którzy tylko wyczekiwali Nathana Drake'a na wielkim ekranie, film w początkowych fazach zaliczał kilka wpadek, a kolejni reżyserzy odchodzili. To nie pozostawiało już zbyt wielu nadziei na ekranizację, jednak jak się okazuje, można powoli dostrzec światełko w tunelu.

Już kilka dni temu informowaliśmy Was, że film „Uncharted” w końcu powstanie. Do Toma Hollanda w roli poszukiwacza skarbów Drake'a ma dołączyć inny aktor. Mark Wahlberg ma zagrać Victora „Sully'ego” Sullivana. Jak donosi „Variety” rozmowy mają być już na ostatniej prostej i są kwestią formalności.

Co ciekawe, Wahlberg już kilkukrotnie kojarzony był z produkcją ekranizacji kultowej gry PlayStation – jeszcze gdy reżyserem był David O. Russell, mówiło się że to właśnie aktor zostanie Nathanem Drake'iem. Projekt jednak utracił reżysera i zbyt dużo o nim się nie wspominało przez wiele miesięcy. Gdy Sony zaplanowało przekształcenie historii, artysta znany z ról w takich filmach jak „Strach”,„Infiltracja”, „Transformers: Wiek zagłady” czy seria „Ted”, pragnął jednak zagrać w adaptacji przygody o poszukiwaczu skarbów.

Obecnie reżyserią filmu ma zająć się Travis Knight ("Bumblebee"), a scenariusz zostanie napisany przez Rafe'a Judkinsa we współpracy z Mattem Holloway'em i zespołem Art Marcum. Wśród producentów wykonawczych filmu znajdziemy Asada Qizilbasha i Carter Swan, którzy są z ramienia PlayStation Productions.

Victora „Sully'ego” Sullivana na pewno wielu z Was nie trzeba przedstawiać. To poszukiwacz skarbów, awanturnik, biznesmen, ale przede wszystkim przyjaciel i mentor Nathana Drake'a. Sully wprowadza głównego bohatera w meandry tej niełatwej profesji, a podczas licznych przygód jest jego kompanem. Ciekawe, jak Mark Wahlberg spisze się w roli tego charakternego poszukiwacza przygód...

Na naszym serwisie przeczytajcie również:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/mark-wahlberg-tom-holland-sonys-uncharted-adaptation-1203394336

Tagi: Mark Wahlberg Tom Holland uncharted film