Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 14:43
Uncharted FIlm Tom Holland
1818V

Film Uncharted w końcu powstanie. Aktorzy wkrótce trafią na plan

Sony od lat walczy o ekranizacje serii Uncharted i według najnowszych informacji – aktorzy przygotowują się do rozpoczęcia prac na planie. Pierwsze sceny mają zostać nakręcone już na początku przyszłego roku.

Sony od lat walczy o film „Uncharted” i najwidoczniej szefowie korporacji w końcu będą mogli powiedzieć „udało się”. Dziennikarze DiscussingFilm dzielą się najnowszymi informacjami – Travis Knight („Bumblebee”) faktycznie zajmie się produkcją.

Jak wiadomo Dan Trachtenberg nie potrafił dogadać się z korporacją i we wrześniu zrezygnował z opracowywania filmu o wielkim bohaterze PlayStation – na miejsce twórcy pojawił się Knighta i najwidoczniej jego wizja została zaaprobowana przez Sony.

Prace na planie mają rozpocząć się już w lutym 2020 roku i na początku aktorzy trafią do Berlina, ale ekipa może zawędrować nawet do Kolumbii. Do końca roku powinniśmy poznać całą obsadę, wśród której wyróżniać będzie się oczywiście Tom Holland. Gwiazda „Spider-Mana” już wiele miesięcy temu dogadał się z Sony i wciąż czekał na swoją szansę, by wcielić się w nowego herosa.

Jeśli faktycznie projekt zostanie zrealizowany, to włodarze Sony Pictures będą mogli odetchnąć. Pierwsze przymiarki do filmu pojawiły się wiele lat temu, ale korporacja wciąż walczyła z kolejnymi reżyserami lub po prostu sami zainteresowani rezygnowali z prac nad produkcją.

Uncharted Tom Holland

Polecamy nasze teksty:

Źródło: https://discussingfilm.net/2019/11/04/uncharted-eyeing-to-begin-filming-in-february-in-berlin-exclusive/

Tagi: film film uncharted Travis Knight uncharted