Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2019 21:30
Red Dead Redemption 2 PC
1177V

Red Dead Redemption 2 nadal z problemami na PC. Rockstar przeprasza i zapowiada rekompensaty

Rockstar przeprosił za problemy Red Dead Redemption 2 na PC. Jeszcze mała część graczy może odczuwać niedogodności, ale firma jest na dobrej drodze, by wyeliminować wszystkie niedogodności. Zainteresowani mogą liczyć na prezenty.

Red Dead Redemption 2 trafiło na PC z dużymi problemami. Twórcy jednak potwierdzili, że działają „najszybciej jak to możliwe”, by zapewnić wszystkim graczom satysfakcjonujące doświadczenie. Duża część użytkowników może już cieszyć się tytułem, ale Rockstar nadal nie zakończyło prac nad usunięciem błędów.

Aktualnie „niewielka liczba” klientów, którzy posiadają „specyficzne kombinacje” sterowników do kart graficznych firmy NVIDIA, samych kart od tej korporacji oraz niektórych procesorów mogą odczuwać jeszcze niedogodności, ale trwają prace nad usunięciem wszystkich błędów. Studio przygotowało kolejną aktualizacje i w przeciągu kilku dni Red Dead Redemption 2 ma działać na wszystkich urządzeniach bez męczących błędów.

W ramach rekompensaty, gracze na PC mogą liczyć na prezenty – klienci zgarną Prieto Poncho oraz „zestaw prowiantu oraz amunicji”. Wszystkie nagrody będą dostępne w Red Dead Online i zgarną je zainteresowani, którzy włączą tytuł do świąt.

Na naszym portalu znajdziecie dodatkowe informacje o Red Dead Redemption 2:

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two