Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 07:00
Wiedźmin Netflix Maciej Musiał
5627V

Wiedźmin od Netflix na klimatycznych zdjęciach. Maciej Musiał jako Sir Lazlo

Netflix kontynuuje promocję „Wiedźmina” , a najnowsze zdjęcia prezentują kilka pięknych ujęć. Materiały charakteryzują się niesamowitą atmosferą, której nie może zabraknąć w samym seriali. Opublikowane sceny pokazują nie tylko głównych bohaterów.

„Wiedźmin” nadal nie pokazał swojego pełnego charakteru, jednak zaprezentowane materiały wyglądają zdumiewająco dobrze. Wielu widzów obawia się o jakość serialu, lecz platforma systematycznie potwierdza potraktowanie świata Andrzeja Sapkowskiego z odpowiednim szacunkiem i należytą dbałością – co nie powinno specjalnie zaskakiwać zważywszy na wieloletnie plany firmy związane z tym serialem.

Najnowsze ujęcia potrafią zachwycić. Może i nadal nilfgaardzka zbroja pozostawia wiele do życzenia, ale mimo to przedstawione zdjęcia charakteryzują się atmosferą, której nie może zabraknąć w tej produkcji. Pracownicy Netflixa wielokrotnie podkreślali, że uciekają od gier CD Projekt RED i choć kilka scen z najnowszego zwiastuna jednak zadziornie czerpie z niektórych motywów ku uciesze fanów produkcji, to ujawnione sceny potwierdzają przyjętą stylistykę – tajemniczy klimat.

Jaki będzie efekt końcowy i czy serial obroni się w walce z opiniami zagorzałych fanów twórczości RED-ów, przekonamy się już pod koniec grudnia, choć najnowsza galeria może skłonić niezdecydowanych do zobaczenia przynajmniej jednego odcinka. „Wiedźminowi” trzeba dać szansę.

To również pierwsza, pełna prezentacja Sir Lazlo, w którego wciela się Maciej Musiał („Rodzinka.pl”, „Czas honoru”, „Hotel 52”), który już współpracował z Netflixem – w serialu "1983". Jest to zupełnie nowa postać w uniwersum Sapkowskiego – bohater został stworzony na potrzeby produkcji.

Wiedźmin Netflix zdjęcia 1

Wiedźmin Netflix zdjęcia 2

Wiedźmin Netflix zdjęcia 3

Wiedźmin Netflix zdjęcia 4

Wiedźmin Netflix zdjęcia 5

Wiedźmin Netflix zdjęcia 6

Wiedźmin Netflix zdjęcia 7

Więcej materiałów znajdziecie w naszej galerii.

Sprawdźcie nasze teksty:

Źródło: Netflix

Tagi: netflix serial Wiedźmin wiedźmin netflix zdjęcia