Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 22:00
Wolfenstein Youngblood bohaterki
657V

Wolfenstein: Youngblood z dużą aktualizacją. Nowe misje, mapy, zdolności i więcej

MachineGames nie zapomina o Wolfenstein: Youngblood. Twórcy przygotowali dużą aktualizację, która w ciekawy sposób rozbudowuje grę. Przygotowana zawartość może skłonić największych fanów serii do ponownego wcielenia się w siostry Blazkowicz.

Wolfenstein: Youngblood zadebiutowało w lipcu i gra zebrała oceny na poziomie 63-69%. Twórcy postanowili odświeżyć formułę, co nie zostało najlepiej przyjęte przez wszystkich graczy oraz dziennikarzy, ale musimy pamiętać, że był to wyłącznie spin-off. Wolfenstein powróci do standardowej formuły.

Na serwerach gry wylądowała duża i bezpłatna aktualizacja (1.0.7), która jest już dostępna na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych i wkrótce będzie również udostępniona graczom na Nintendo Switchu.

Deweloperzy zachęcają nas teraz do wykonania pobocznej misji „Artefakty Da’at Yichud”, ponieważ ukończenie zadania otworzy dostęp do „Poszukiwania skarbów” - jest to zupełnie nowe wyzwanie, podczas którego trafimy do dwóch nowych obszarów: paryskiego zbiornika i sekretnego nazistowskiego bunkra.

„Analiza artefaktów z Laboratorium X ujawniła lokalizację drugiej komnaty Da’at Yichud ukrytej w zbiorniku pod Małym Berlinem. Najwyraźniej naziści znaleźli w niej zapieczętowaną skrzynię, w której znajdować się ma przedmiot zwany boskim kluczem. Ich dotychczasowe próby otwarcia skrzyni spełzły na niczym. Może córkom Blazkowicza dopisze więcej szczęścia...”

Po ukończeniu questu „Poszukiwanie skarbu” warto wskoczyć do zakładki „Misje”, gdzie znajdziecie listę 20 map skarbów – każda doprowadzi śmiałków do artefaktów poukrywanych na obszarze Paryża.

Twórcy zadbali także o nowe zdolności do trzech drzewek – w produkcji znajdziecie teraz przykładowo „Szybkie ożywianie” (umysł), „Ekspertka od dwóch broni” (mięśnie) czy „Cicha zabójczyni” (moc). Studio przygotowało również kolejne gesty dopingu oraz nowe skórki.

Więcej o grach Bethesdy znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: Bethesda

Tagi: aktualizacja Bethesda MachineGames Wolfenstein: Youngblood