Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 19:07
Red Dead Redemption 2 PC Ziemniak
6043V

Red Dead Redemption 2 z trybem ziemniaka. Gra na wyjątkowo niskich ustawieniach oprawy

Gracze na PC mogą już doświadczać Red Dead Redemption 2 w najlepszej wersji, ale jest to również dobry moment na sprawdzenie „trybu ziemniaka”. Gra Rockstar na bardzo niskich ustawieniach graficznych prezentuje się nietypowo.

Red Dead Redemption 2 potrafi zachwycić oprawą, ale tylko posiadacze wyjątkowo mocnych komputerów mogą pozwolić sobie na dostrzeżenie wszystkich atutów gry. Redakcja GameSpotu postanowiła odwrócić sytuację i włączyła Tryb Ziemniaka.

„Potato Mode” nie jest oczywiście standardowo dostępny w produkcji Rockstar, ale wystarczy trochę pogrzebać w plikach, by móc dostrzec nową jakość Dzikiego Zachodu. Dziennikarze podkreślają, że niektóre elementy nadal wyglądają nieźle, ale zdecydowanie najlepszym aspektem „Ziemniaka” są bohaterowie. Redakcji udało się nawet kilkukrotnie w ekspresowym tempie wrócić do pulpitu – błędy były oczywiście spowodowane zmianami w tytule.

Jak widać drobne zmiany w Red Dead Redemption 2 sprawiają, że pozycja w zasadzie nie przypomina swojej pierwotnej wersji. Ciekawie także wygląda zestawienie normalnego RDR 2 z ziemniaczaną wersją.

Warto zajrzeć na:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two