Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 17:18
Avengers Koniec gry Katharine Langford
4125V

Avengers: Koniec gry z usuniętą sceną. Robert Downey Jr. i Katherine Langford razem na ekranie

Katherine Langford jest najbardziej znana z roli Hanny Baker z serialu „Trzynaście powodów” od Netflix. Jeszcze przed premierą „Avengers: Koniec gry” sporo się mówiło o jej pracy na planie produkcji Marvela, ale w ostateczności aktorka nie pojawiła się w filmie. Dzisiaj możemy spojrzeć na usuniętą scenę, w której Tony Stark spotyka kobietę.

UWAGA NA SPOILER!

Jeśli wciąż nie oglądaliście „Avengers: Koniec gry”, to nie włączajcie poniższego materiału! Pozostałych widzów zapraszam na specjalną scenę, w której Tony Stark spotyka swoją córkę. Morgan jest oczywiście dużo starsza i właśnie do tej roli została zaangażowana Katherine Langford.

O tej scenie mówiło się sporo jeszcze przed premierą filmu, jednak reżyserzy w ostateczności nie zdecydowali się na dorzucenie tego spotkania do produkcji. Jak wiadomo twórcy przygotowali sporo fragmentów, które w ostateczności nie zostały wykorzystane, ale w tym wypadku jesteśmy świadkami naprawdę interesującej sytuacji.

Trzeba przyznać, że bracia Russo wpadli na kilka ciekawych pomysłów, które potwierdzają, że po Marvel Cinematic Universe możemy oczekiwać wielu zaskakujących wydarzeń.

Sprawdźcie nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avengers Avengers: Endgame avengers: koniec gry marvel Marvel Cinematic Universe