Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 18:38
Metro 2033 Redux Xbox Game Pass
1809V

Xbox Game Pass na PC z niespodzianką. Microsoft szykuje dużą ofertę

Microsoft rozbudował dzisiaj ofertę Xbox Game Pass na PC i jednocześnie korporacja zapowiedziała duże bombardowanie. W przyszłym tygodniu zobaczymy świetne show, którego jedną z gwiazd będą właśnie gry zmierzające do amerykańskiej usługi.

Microsoft od czasu do czasu lubi zaskakiwać klientów Xbox Game Pass. Tym razem firma rozszerzyła ofertę na PC i dorzuca Metro 2033 Redux. Nie jest to najświeższa produkcja, ale oczywiście tytuł pojawił się na liście z pewnym przesłaniem.

Xbox Game Pass PC (nowości z listopada)

  • Dead by Daylight
  • Descenders
  • Felix the Reaper
  • Metro 2033 Redux
  • The Outer Worlds

Microsoft postanowił wspomnieć o nowej promocji na Xbox Game Pass – jeśli kupicie wyznaczone laptopy Alienware, to możecie zgarnąć kod na 3-miesięczny abonament XGP. Jednocześnie korporacja z Redmond potwierdziła, że pełne zestawienie nowości zostanie ujawnione w przyszłym tygodniu – podczas X019 otrzymamy specjalny pokaz gier zmierzających do usługi.

Z powyższej listy na pewno warto zapoznać się z The Outer Worlds, które zebrało sporo pochwał od wiernych fanów Fallout New Vegas – wielu graczy od dawna czekało na tak klasycznego i przyjemnego RPG-a.

Więcej o działaniach Microsoftu przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft pc Xbox Game Pass xbox game pass pc