Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 15:14
Scooby-doo film
643V

Scooby-Doo! na pełnym zwiastunie. Psi detektyw powraca

Już wkrótce poznamy początek wielkiej przyjaźni Scooby-Doo z Kudłatym. Warner Bros. zaprezentowało pełny zwiastun nowej historii o znanych bohaterach, którzy rozpoczęli najważniejsze śledztwo w swojej karierze. Zobaczcie zwiastun „Scooby-Doo!”.

Scooby Doo to w zasadzie „franczyza medialna”, która obejmuje seriale i filmy dla dzieci. Pierwszy serial został stworzony w 1969 roku przez Joego Ruby’ego i Kena Spearsa dla studia Hanna-Barbera. Od tego czasu widzowie oglądali najróżniejsze perypetie detektywów, którzy starają się rozwiązać zagadki kryminalne.

Jak to się wszystko zaczęło? Na to pytanie odpowie „Scooby-Doo!”, a w zasadzie po części odpowiada nawet pierwszy zwiastun zbliżającego się filmu. W produkcji zobaczymy pierwsze spotkanie bohaterów.

Materiał zdradza także główny wątek, w którym Scooby Doo i Kudłaty zostaną porwani, a reszta zespołu zajmie się odnalezieniem przyjaciół. Tłumacze Warner Bros. Polska pokusili się nawet o kilka zabawnych momentów, które zostały odpowiednio przetłumaczone, by trafić w gust odbiorców z naszego kraju.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Scooby Doo Scooby-Doo trailer zwiastun