Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2019 14:00
Westworld Season 3 Incite
1086V

Westworld 3 na tajemniczej zajawce. HBO szykuje na wielką premierę

„Westworld 3” zapowiada się na jedną z najważniejszych premier w katalogu HBO w 2020 roku. Stacja już teraz prowadzi niecodzienną kampanię promocyjną prezentującą nowy kierunek nagradzanego serialu. Najnowsza zajawka prezentuje korporację Incite.

„Westworld” to jedna z perełek HBO. Pierwszy sezon serialu zadebiutował w październiku 2016 roku, spotkał się ze sporymi pochwałami w recenzjach i zebrał kilka dużych nagród. HBO poszło za ciosem i nie czekając, przygotowało kolejny sezon. Premiera drugiej opowieści miała miejsce w kwietniu 2018 roku. Nadal nie znamy daty debiutu „Westworld 3”, ale możemy się spodziewać, że start nadejdzie w przeciągu następnych miesięcy.

Najnowsza zajawka pokazuje tajemniczą korporację Incite, chociaż aktualnie cała fabuła nowego sezonu jest owiana sporą tajemnicą. Twórcy od czasu do czasu publikują materiały, które zwiastują zmianę umiejscowienia wydarzeń, jednak wciąż czekamy na szczegóły.

W „Westworld 3” pojawi się kilku nowych bohaterów – do obsady dołączyli między innymi Aaron Paul („Breaking Bad”) oraz Vincent Cassel („Nienawiść”), a według doniesień premiera może odbyć się w maju. Start świeżutkiego sezonu zbiegłby się z rozpoczęciem funkcjonowania HBO MAX, co miałoby przyciągnąć jeszcze więcej widzów do nowej platformy.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo serial teaser trailer westworld westworld 3 zwiastun