Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2019 11:01
diablo 4 paladynka
3194V

Diablo 4 ma otrzymać betę. Informator wspomina 2 klasy oraz o wersji na next-geny

W czerwcu zostały opublikowane szczegółowe informacje o Diablo 4, które jednak dopiero teraz zostały docenione przez społeczność. Informator zdradził  szczegóły gry na długo przed prezentacją.

Blizzard zaprezentował Diablo 4 dopiero na listopadowym BlizzConie, choć szczegółowe informacje dotyczące gry zostały przedstawione już w czerwcu. Jeden z pracowników Blizzarda przedstawił detale, w które jednak mało kto wierzył – zainteresowany wiedział, że mało kto zaufa niepotwierdzonej osobie, ale mimo to postanowił wspomnieć o kilku konkretach:

„Paladyn, Barbarzyńca, Czarodziej, Amazonka i Druid są planowane na start z kolejnymi klasami dostępnymi w późniejszym terminie. Blizzard chce, aby ludzie poczuli, że jest to nowe Diablo II, ale w zupełnie nowej erze franczyzy. Blizzard zastanawiał się również nad tym, czy na premierę Diablo IV zaoferować klasę Druida czy Nekromantę. Blizzard zdecydował, że Druid zostanie wprowadzony do Diablo IV, a Nekromanta zadebiutuje później, ponieważ został on już wydany dla Diablo III.”

Korporacja potwierdziła już Barbarzyńcę, Czarodziejkę oraz Druida, jednak cały czas podkreślane jest, że będzie to powrót do mroku Diablo 2. Podczas wewnętrznych pokazów zostali ujawnieni także Paladyn oraz Amazonka – nie licząc zmiany Druida za Nekromantę, możemy otrzymać klasyczny zestaw bohaterów z drugiego Diablo. Dopiero Diablo 2: Lord of Destruction oferowało Druida oraz Zabójczynię.

Informator nie omieszkał również wspomnieć, że Blizzard w przyszłym roku zaprosi graczy na betę Diablo 4, a gra trafi także na PS5 i Xbox Scarlett.

Więcej o Diablo przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/diablo-4-amazon-paladin-ps5-scarlett/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 4 Diablo IV