Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.09.2019 11:44
Guardians
796V

Dreams pokazuje pazur. Odtworzone lokacje z Control i zwiastun Guardians zainspirowanego Syndicate

Dreams już wiele razy pokazywało pazur i cały czas zdobywa kolejne nagrody (m.in. ostatnio gra-edytor zgarnęła główne wyróżnienie na gamescom 2019).

Gracze, którzy bawią się w Dreams w wersji Wczesnego Dostępu już teraz tworzą niesamowite i zaskakująco wyrafinowane projekty.

Jedną z takich kreatywnych osób jest Disarmed, który odtworzył w Dreams kilka z lokacji występujących w najnowszej grze Remedy, czyli w Control. Aż trudno uwierzyć, że można stworzyć takie rzeczy bez skomplikowanych pecetowych programów do generowania obiektów 3D.

Disarmed tworzy też w Dreams duży projekt, zwany Guardians. To może być najciekawsza rzecz, którą dotychczas stworzono w tym exclusivie z PS4. Guardians ma łączyć motywy gameplayowe z Syndicate oraz Battlefield: Hardline.

Dreams pozwala nie tylko na tworzenie własnych poziomów, ale na szybkie pobieranie i testowanie dzieł innych autorów.

Po premierze finalnej wersji Dreams otrzymamy dostęp do wielu etapów stworzonych przez samych deweloperów z Media Molecule. Studio zapewnia też, że będzie cały czas wzbogacać Dreams o świeżą, darmową zawartość.

Jakiś czas temu o Dreams wspomniał sam Hideo Kojima na Twitterze. Wszystko w związku z tworzonym przez fana projektem Metal Gear Solid HD.

Warto spojrzeć:

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment