Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.11.2019 16:38
devil may cry 5
534V

Devil May Cry 5. Nowy mod ulepsza tryb kooperacji i dodaje nowe opcje graficzne

Dzięki użytkownikom o nicku Dante oraz Raz0r, tryb kooperacyjny w najnowszej odsłonie serii Devil May Cry, został ulepszony. Dodatkowo, dodano nowe opcje graficzne.

Jak dobrze pamiętamy, najnowsza odsłona serii o przygodach Dantego, miała bardzo ograniczoną funkcję trybu kooperacyjnego, o który tak bardzo prosili gracze. Dzięki systemowi o nazwie "Cameo", inni gracze mogli pojawiać się w Waszej sesji i pomagać w walce. Nie było to jednak satysfakcjonujące, więc dwaj modderzy postanowili stworzyć dużą modyfikację.

Modderzy o nickach Dante oraz Raz0r opublikowali obszerną modyfikację do Devil May Cry 5, która dodaje przede wszystkim więcej możliwości kooperacji online w czasie zabawy. Oprócz tego, ów mod udostępnia opcje graficzne, które zostały ukryte przez studio odpowiedzialne za produkcję.

Po pobraniu modyfikacji, większość misji przejdziecie w trzy osoby. Dodatkowo, tryb "Krwawego Pałacu" również ogracie ze znajomymi. Dzieło Dantego oraz Raz0ra pobierzecie po kliknięciu tutaj.

Warto przypomnieć, że Devil May Cry 5 został wydany przez Capcom 8 marca bieżącego roku. Tytuł trafił na PC, Xboksa One oraz PS4.

Warto przeczytać:

Źródło: wccftech.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5