Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 17:31
MediEvil PS4 bohater
1025V

MediEvil prezentowany przez Sony. Japończycy uczą grać

Nadciąga seria materiałów prezentujących kolejne elementy z MediEvila, który już w tym miesiącu wyląduje na PlayStation 4. Na dobry początek otrzymujemy cenne rady dotyczące korzystania z tarczy, bo nawet Sir Daniel od czasu do czasu musi skupić się na obronie.

Jesteście gotowi na powrót serii MediEvil? Sony chce mieć pewność, że każdy gracz bez problemu poradzi sobie z odświeżoną historią, więc dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowy materiał skupiony na jednym z elementów rozgrywki.

Sir Daniel podczas przechadzania się po kolejnych lokacjach może korzystać z tarczy i jest to ważny sprzęt dla tego bohatera. Powracający zza grobu protagonista musi zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami i właśnie odpowiednie uzbrojenie może mu pomóc w ochronie.

Nie jestem pewien, czy właśnie zapowiedziana seria przygotuje graczy na atrakcje, ale jest to bez wątpienia dobra okazja, by kolejny raz spojrzeć na grę. MediEvil (2019) w wersji na PS4 w końcu wylądował w polskich sklepach i tytuł możecie kupić w dobrej cenie.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment