Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 15:14
Star Wars Jedi: Upadły zakon okładka
1496V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon na świetnym zwiastunie. Twórcy zapraszają na premierę

Walka, ładne miejscówki oraz możliwości głównego bohatera – tymi elementami obładowany jest premierowy zwiastun Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Respawn Entertainment zachęca graczy do zapoznania się z grą na premierę.

Star Wars Jedi: Upadły zakon trafi do graczy 15 listopada i produkcja będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Za tytuł odpowiada Respawn Entertainment, które wcześniej przygotowało między innymi Titanfall oraz Apex Legends.

Deweloperzy otrzymali kreatywną swobodę w stworzeniu przygody i Star Wars Jedi: Upadły Zakon przedstawi zupełnie nową opowieść. Akcja została umiejscowiona bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Główny bohater jest jednym z młodych Jedi, któremu udało się uciec przez czystką zapoczątkowaną przez Rozkaz 66.

W Sieci nie brakuje bardzo pozytywnych informacji o grze, ponieważ deweloperzy podobno zapewnili dopracowany gameplay, który pozwoli zainteresowanym poczuć pełną atmosferę Gwiezdnych wojen. Według niektórych dziennikarzy, Star Wars Jedi: Upadły Zakon to zdecydowanie najlepsza gra w świecie Star Wars od wielu długich lat.

Więcej na temat Star Wars Jedi: Upadły Zakon:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon