Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.11.2019 09:15
Microsoft Flight Simulator nowe zdjęcia
1062V

Microsoft Flight Simulator na nowych, pięknych zdjęciach. Gra wciąż zapiera dech w piersiach

Nadchodzący, wyjątkowo ciekawy symulator lotów od Xboksa, został właśnie zaprezentowany na pięciu nowych zrzutach ekranu. Zdecydowanie warto je obejrzeć, albowiem każdy nadaje się na tapetę komputera. 

Microsoft Flight Simulator to niezwykle interesujący projekt od Xbox Game Studios. Ma on dostarczyć symulowanie lotów na najwyższym poziomie, skąpane w genialnej grafice. Na ten moment ciężko odnieść się do pierwszego założenia, natomiast kwestie wyglądu możemy chwalić bez wstydu

Gra wygląda cudownie na każdym materiale, który ją przedstawia. Podobnie jest na najnowszych pięciu zrzutach ekranu, które udostępniono właśnie w Internecie. Jeden przedstawia widok kokpitu z zewnątrz, a pozostałe cztery prezentują samolot w locie, wysoko na niebie. Jednocześnie wystarczająco blisko, aby móc podziwiać genialną pracę wykonaną przez projektantów. Wszystko możecie sprawdzić w galerii pod newsem! 

Możemy przyjrzeć się tropikalnym wybrzeżom, terenom zurbanizowanym oraz ślicznym górom. Wszystko robi kolosalne wrażenie i tylko potwierdza, że gra może być jedną z ładniejszych przyszłorocznych premier. Jeśli macie podobne zdanie, to już 21 i 28 listopada mają pojawić się nowe materiały wideo, które pokażą kolejne aspekty produkcji. Zdecydowanie warto czekać, a my na pewno przekażemy informacje, które się tam pojawią. 

Przeczytaj koniecznie również:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/microsoft-flight-simulator-screenshots/?gid=1&pid=1

Tagi: Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios