Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 10:50
Take-Two nowe gry
436V

Take-Two Interactive pracuje nad nowymi grami. W planach nowe IP oraz kontynuacje klasyków

Take-Two pręży muskuły! CEO firmy zapowiedział, że przyszłość będzie niezwykle obfita- oczywiście pod kątem nowych gier wideo, które pojawią się na rynku z ramienia studia. 

Take-Two to ogromna firma, która pod swoimi skrzydłami trzyma całą masę twórców gier i deweloperów. Współpracują z nimi takie tuzy branży jak na przykład Rockstar Games, 2K czy Private Division. W najnowszym rozliczeniu finansowym szef przekazał bardzo interesujące i pozytywne wiadomości. 

CEO Take-Two, Strauss Zelnick, ogłosił publicznie kilka wiadomości, na temat gier, które wyda jego firma w przyszłości. Jedną z głośniejszych była data premiery The Outer Worlds na Nintendo Switch, o czym pisaliśmy wczoraj. Nie była to jednak jedyna informacja. Jak sam przyznał, Take-Two ma ogromne plany, jeśli nie największe w historii. W przyszłości pojawią się sequele największych marek oraz zupełnie nowe, ekscytujące IP

Spekuluje się, że Zelnick mógł mieć na myśli kontynuację BioShocka albo XCOM'a. Obie opcje wydają się niezwykle prawdopodobne, choć zaznaczyć należy, że posiadają oni prawa również do tak silnych marek, jak GTA czy Mafia. Zobaczymy, co przyniesie ta zapowiadana przyszłość. 

Warto przypomnieć, że ostatni duży projekt studia zadebiutował kilka dni temu na PC. Mowa oczywiście o świetnym Red Dead Redemption 2, które niestety zmaga się z całą masą kłopotów. 

Rzuć okiem także na:

Źródło: https://www.dualshockers.com/take-two-interactive-new-ip-sequels-bioshock/

Tagi: gry Red Read Redemption Take-Two Take-Two Interactive