Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.11.2019 19:44
death stranding
875V

Death Stranding. Zamówienia przedpremierowe na PC ruszyły, tytuł nie będzie ekskluzywem dla Epic Games Store

Właśnie teraz umożliwiono przedpremierowy zakup najnowszego dzieła Hideo Kojimy na platformie PC. 

Dzisiaj swoją premierę miało Death Stranding na platformie Sony. Z tej okazji, Hideo Kojima postanowił rozpocząć przedsprzedaż swojego hitu na platformie PC - jak już wiemy, port na PC jest zapowiedziany na połowę roku 2020.

Co najważniejsze, produkcja nie będzie ekskluzywna dla Epic Games Store, które słynie z takich działań - oferuje twórcom ogromne pieniądze za ekskluzywność produktu na swojej platformie - z takiej okazji skorzystało wydane niedawno Red Dead Redemption 2 na PC (pojawiło się ono również na Launcherze Rockstara), Control od Remedy czy też Metro Exodus od Deep Silver. Jak już wiemy, Hideo Kojima nie poszedł tą drogą i tytuł trafił również na Steama.

Grę możecie już kupić, jeśli interesuje Was Steam, kliknijcie tutaj, a jeśli Epic Games Store, tutaj. W obu przypadkach, tytuł został wyceniony na 250 złotych.

Teraz pozostaje już tylko czekać cierpliwie na wakacje 2020 - w międzyczasie do ogrania będzie Cyberpunk 2077 od CDP oraz Dying Light 2 od Techlandu - obie gry zapowiadają się wyśmienicie.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Gram.pl

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment