Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2019 21:30
Niewidzialny człowiek Elisabeth Moss
607V

Niewidzialny człowiek na zwiastunie. Elisabeth Moss w nowej wersji klasycznej historii

Universal Pictures opublikowało zwiastun „Niewidzialnego człowieka”. Jest to pierwszy materiał zapowiadający wielki powrót historii przygotowanej przez H. G. Wellsa. Uznana opowieść powraca z Elisabeth Moss w roli głównej.

„Niewidzialny człowiek” to adaptacja powieści H. G. Wellsa, a zarazem reboot filmu z 1933 roku. Universal Pictures postanowiło sięgnąć po uznaną historię i powierzyć ją twórcy piły. Leigh Whannell otrzymał za zadanie przedstawić wydarzenia nowemu pokoleniu i pierwszy zwiastun wygląda zdumiewająco dobrze... Ale pokazuje za wiele.

Twórcy najwidoczniej uważają, że „Niewidzialny człowiek” jest na tyle znany, że nikt się tutaj nie będzie obawiał spoilerów i pierwszy zwiastun w zasadzie streszcza film.

Główną bohaterką tym razem została Cecilia Kass (w tej roli Elisabeth Moss znana z między innymi „Opowieść podręcznej”), która żyje z bardzo agresywnym mężczyzną. Pewnego dnia otrzymuje ona wiadomość, że Adrian popełnił samobójstwo i kobieta zgarnia duży spadek. Jest tylko jeden warunek – Kass nie może zostać uznana za niepoczytalną.

Premiera filmu odbędzie się 6 marca.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Elisabeth Moss Film Niewidzialny człowiek zwiastun