Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2019 22:03
Diablo 4 Czarodziejka
3691V

Diablo 4 na nowej rozgrywce. Potężna czarodziejka eliminuje kolejne hordy

Blizzard nie mógł zrezygnować w Diablo 4 z potężnej czarodziejki, która jest gwiazdą najnowszego materiału. Władająca ogniem, lodem i piorunami kobieta wybija następne demony, by zdobyć coraz potężniejsze przedmioty. Zobaczcie nowy gameplay z oczekiwanej gry Blizzarda.

Blizzard aktualnie zapowiedział trzy klasy do Diablo 4 – barbarzyńcę, druida i czarodziejkę. Dzisiaj możemy spojrzeć na materiał prezentujący potężną kobietę, która bez najmniejszego problemu wzywa żywioły do zmiażdżenia kolejnych przeciwników. Materiał jest pomocny, ponieważ prezentuje poziom z pełnej wersji gry – twórcy nie przygotowali na BlizzCon specjalnych etapów, a po prostu wycieli fragment i zaoferowali go dziennikarzom.

Na rozgrywce zobaczycie potężne moce, dzięki którym czarodziejka może bez najmniejszego problemu radzić sobie z kolejnymi oponentami. Nie jest to początek historii, więc postać posiada już zestaw umiejętności, które pozwalają siać prawdziwe spustoszenie.

Przyjemnie na pewno prezentują się wszystkie animacje, które wyglądają znacznie lepiej od swoich odpowiedników z Diablo 3. Mam w zasadzie wrażenie, że postawienie na bardziej mroczną stylistykę (lub jak kto woli – mniej odpustową) to bardzo dobry ruch. Sporo oczywiście zależy od samych miejscówek, jednak wierzę, że tym razem gra faktycznie będzie nawiązywać do uznanego Diablo 2.

Więcej o Diablo przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo 4 gameplay