Iza Łęcka Iza Łęcka 06.11.2019 07:30
The Batman z kolejnymi gwiazdami Andy Serkis i Colin Farrell
693V

The Batman z kolejnymi gwiazdami. Andy Serkis i Colin Farrell negocjują duże role

Matt Reeves kończy kompletowanie aktorów zaangażowanych do „The Batman”. Reżyser nie musi obawiać się o budżet, więc w filmie będą mogli wystąpić artyści z pierwszych stron gazet - do ekipy mają dołączyć Andy Serkis i Colin Farrell. Znani aktorzy są przymierzani do dużych ról.

Matt Reeves otrzymał od Warner Bros. możliwość rozpoczęcia zupełnie nowego uniwersum - nadciągający „The Batman” zapowiada się na pierwszy film z serii, dlatego też ekipa odpowiedzialna za castingi ściśle współpracuje z reżyserem, by zadbać o odpowiednich aktorów, którzy wystąpią w kilku dużych produkcjach.

Do „The Batman” zostali już zaangażowani Robert Pattinson (Batman), Zoë Kravitz (Catwoman), Jeffrey Wright (komisarz Gordon) oraz Paul Dano (Człowiek-Zagadka), ale według najnowszych informacji na planie mogą pojawić się także Andy Serkis i Colin Farrell.

Andy Serkis (seria „Władca Pierścieni”, „Wojna o planetę małp”, „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”) ma wcielić się w Alfreda Pennywortha, wiernego współpracownika Batmana, a Colin Farrell („Raport mniejszości”, „Detektyw”, „Telefon”) ma szansę zostać Pingwinem. Właśnie trwają negocjacje, jednak Warner Bros. może już wkrótce potwierdzić angaż obu aktorów.

Na ostateczne przekazanie informacji musimy jeszcze zaczekać, ale trzeba to podkreślić, że informacje o trwających negocjacjach potwierdzają The Hollywood Reporter, Variety oraz The Wrap. Prace na planie mają ruszyć pod koniec 2019 lub na początku 2020 roku, więc w najbliższym czasie będziemy musieli poznać całą obsadę „The Batman”.

„The Batman” trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

The Batman z kolejnymi gwiazdami - Andy Serkis i Colin Farrell

Polecamy nasze teksty:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/andy-serkis-alfred-pennyworth-the-batman-1203393996/

Tagi: andy serkis batman colin farrell Matt Reeves The Batman