Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 18:40
HBO BOX
1553V

HBO Box to innowacyjne rozwiązanie do oglądania najlepszych filmów i seriali. HBO promuje nowy produkt

HBO ujawniło HBO Box i będzie to wyjątkowo dobre rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów oglądania filmów oraz seriali we własnych czterech ścianach. Firma zapewni zainteresowanym wyjątkowy komfort.

Ktoś w HBO ma dzisiaj dobry humor. Firma przygotowała materiał promujący HBO Box, czyli skrzynkę, do której mają wchodzić widzowie, by przykładowo na laptopie oglądać nowe seriale z HBO GO. Twórcy zadbali o ergonomię i wycięto nawet dziurki na nogi, więc nikt nie będzie musiał martwić się odstającym kartonem. Specjaliści zadbali także o otwory, dzięki którym tlen dotrze do widzów, a wszystkie gazy wydobywające się z podekscytowanego ciała znajdą drogę ewakuacji. Projekt dba o największą wygodę i zapewnia nawet specjalną półkę, na której umieścicie sprzęt. Rewolucja.

Pytanie w zasadzie pozostaje jedno – jak to się stało, że to właśnie najwięksi inżynierowie HBO wpadli na ten pomysł? Pełną prezentację HBO Boxa znajdziecie poniżej. Korporacja podkreśla, że rozwiązanie idealnie nadaje się dla widzów, którzy mają w domu natrętnych dyplomatów mierzących się z problemami ludzkości przez smartfony lub wiecznie głodnych współlokatorów jedzących z otwartą gębą.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: HBO hbo box hbo go hbo max