Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 14:26
Planet Zoo Lew
598V

Planet Zoo zbiera sporo pochwał. Zwiastun premierowy pokazuje piękno gry

Planet Zoo otrzymał świetny zwiastun premierowy, który skupia się na najważniejszym atucie gry – pięknych zwierzętach. Produkcja zbiera też sporo pochwał i będzie to na pewno dobra opcja dla wszystkich fanów gatunku.

Planet Zoo to najnowsza produkcja Frontier Developments, które tym razem skupiło się na bardziej przyziemnych sprawach i postanowiło zaoferować „najbardziej dopracowany symulator tworzenia zoo w historii”. Czy to się udało? Pierwsze opinie są pozytywne, ale nie obyło się bez małych wpadek.

Gra zbiera pochwały za realistyczne ukazanie zwierząt, bardzo angażujący i wynagradzający wiele gameplay, sferę edukacyjną, a nie można zapomnieć o dużym zestawie samych okazów, bardzo dobrej optymalizacji czy też niezwykle dopracowanym aspekt zarządzania samym zoo. Z drugiej strony dziennikarze wspominają o skromnych brakach w samouczku oraz małych błędach wpływających niestety na doświadczenie – w kilku tekstach pojawia się wzmianka o problemach z wyłączaniem się produkcji.

Mimo to Frontier Developments zaoferowało kolejny, duży symulator, który może pochwalić się średnią ocen na poziomie 83%. Mam tylko nadzieję, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy pozytywne informacje o przygotowaniu edycji na konsole.

Tak prezentują się pierwsze noty Planet Zoo:

  • Tech Advisor - 90 / 100
  • GamingTrend - 90 / 100
  • Destructoid - 85 / 100
  • PCGamesN - 80 / 100
  • GamesRadar+ - 80 / 100
  • PC Gamer - 75 / 100

Więcej o Planet Zoo przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: opencritic

Tagi: Frontier Developments oceny Planet Zoo recenzje