Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.09.2019 19:00
Planet Zoo. Nowy gameplay prezentuje opiekę nad zwierzętami
481V

Planet Zoo. Nowy gameplay prezentuje opiekę nad zwierzętami

Studio Frontier Developments opublikowało gameplay, w którym opiekujemy się naszym ogrodem zoologicznym. Zobaczcie sami jak to się prezentuje.

Do premiery gry brytyjskiego studia Frontier Developments, zostało jeszcze ponad 2 miesiące. Twórcy pokusili się o opublikowanie 18 minutowego gameplaya, w którym gracz opiekuje się zwierzętami w swoim ZOO. Podczas oglądania rozgrywki, każdy moment opisują 4 damskie głosy - pracownice studia. Produkcja zapowiada się na prawdę ciekawie.

Przypomnijmy, że 28 września startują beta-testy. Posiadacze zamówień przedpremierowych w edycji Deluxe mogą wypróbować grę przed oficjalną premierą. Testy kończą się 4 października. Planet Zoo to ekonomiczna strategia zarządzania naszym ZOO. Każde zwierzę zachowuje się inaczej, ma własne potrzeby oraz nie zje czegoś, czego nie lubi. Właściciele, czyli my, będziemy zarabiać dzięki sprzedaży biletów - im nasz ogród zoologiczny będzie ładniejszy, popyt na bilety powinien się zwiększyć. Musimy jednak uważać, żeby nie zbankrutować, bo jak wiemy, początki bywają trudne.

Tagi: Frontier Developments Planet Zoo