Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2019 08:25
Westworld 3
1284V

HBO chwali się nowościami na 2020 rok. Westworld, The Outsider i więcej

HBO już na początku listopada prezentuje gamę swoich przyszłorocznych produkcji. Stacja szykuje się na wiele mocnych premier, które będą dostępne w telewizji oraz w HBO GO w kolejnych miesiącach. Widzowie mogą liczyć zarówno na nowe historie, jak i kontynuacje dobrze już znanych.

„Watchmen” na HBO w kolejnych odcinkach kontynuuje przedstawianą opowieść, a dzisiaj swój debiut zaliczają „Mroczne materie”. To nie koniec jednak dużych produkcji przygotowywanych przez stację. Już teraz postanowiono zaprezentować seriale, filmy oraz dokumenty szykowane na 2020 rok.

Widzowie mogą liczyć na nowe sezony między innymi „Westworld”, „Succession”, „Barry”, „Insecure”, „The Righteous Gemstones”, ale można to uznać dopiero za początek, ,gdyż HBO zapewni także sporo nowości. „The Outsider”, „Lovecraft Country”, „The Undoing”, „The Plot Against America”, „Perry Mason”, „The Third Day”, „I Know This Much Is True”, „Avenue 5”, „Run”, „Industry”, „Betty” i „January 22nd” stanowią zbiór pierwszych ujawnionych nowości. Aktualnie brakuje wielu szczegółów, jednak HBO dopiero rozpoczyna promocję tych serii.

Nie będę specjalnie zaskoczona, gdy HBO zaoferuje potencjalne hity w maju – wtedy to rozpocznie działalność HBO Max, które będzie musiało kusić widzów najgłośniejszymi premierami. Konkretne informacje o nowej platformie przedstawiliśmy na portalu w ubiegłym tygodniu.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: HBO hbo 2020 hbo max Westworld