Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 12:34
Diablo 4
2723V

Diablo 4. W grze pojawią się mikrotransakcje

Mikrotransakcje w Diablo 4 zostały potwierdzone podczas transmisji na żywo streamera o nazwie Quin69.

Przedwczoraj, podczas wydarzenia BlizzCon 2019, oficjalnie zapowiedziano Diablo 4 - kolejną odsłonę kultowej serii. Poznaliśmy już pierwsze konkrety, a odsyłacze do nich zostawię Wam na dole w sekcji "warto przeczytać".

Dzisiaj dowiadujemy się o kolejnej ważnej funkcji w dzisiejszych grach, a mianowicie, o mikropłatnościach w Diablo 4 - niestety, muszę Was zasmucić, ponieważ płatności w najnowszej odsłonie Diablo zostały właśnie potwierdzone podczas transmisji na żywo na platformie Twitch. Użytkownik o pseudonimie Quin69 zasiadł na fotelu i ogrywał demo Diablo 4 podczas BlizzConu - podczas streama, mężczyzna zapytał dewelopera, czy w grze będą dostępne mikropłatności, po czym dostał odpowiedź, że za realne pieniądze będzie można kupić przedmioty kosmetyczne - funkcja ma działać podobnie jak w grze Overwatch, w której również za realne pieniądze kupujemy nowe skórki do broni czy bohaterów.

Mikropłatności w Diablo 4 mają być dostępne tylko i wyłącznie w formie kosmetycznej - deweloper zaznacza, że nie będzie można kupić przedmiotów ułatwiających rozgrywkę. Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, więc nie wiadomo na co jeszcze wpadną twórcy.

Warto przeczytać:

Źródło: PushSquare

Tagi: Diablo 4