Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 17:21
For Honor Sun Da
439V

For Honor. Najnowsza aktualizacja wprowadzi nowego wojownika

W nadchodzącej aktualizacji do gry For Honor, trafi niebezpieczny wojowników, Sun Da. Pierwsi gracze wypróbują go już 7 listopada.

For Honor nie miało dobrego startu - produkcja nie cieszyła się dużym zainteresowaniem, a sprzedaż finansowa nie zadowoliła Ubisoft, który postanowił udostępnić grę za darmo.

Mimo problemów, francuski gigant nie ma zamiaru zaprzestać wspierania For Honor - w najnowszej aktualizacji, do produkcji trafi nowy wojownik, który rozpocznie sezon czwarty. Sun Da pojawi się 7 listopada. Mężczyzna podróżuje na zachód, sieje grozę oraz przerażenie na polu bitwy:

Silni i zwinni, Zhanhu są ekspertami od ataków unikowych, którzy polegają na swojej mobilności i władają długim, jednosiecznym ostrzem o nazwie Changdao. Będąc także mistrzami artylerii, będą mogli korzystać z zupełnie nowych rodzajów ataków i wyczynów, aby spalić wroga i siać spustoszenie na polu bitwy.

Ci, którzy wykupili najnowszą przepustkę w For Honor, będą mogli zagrać wojownikiem za darmo. Jeśli jednak jej nie posiadacie, będziecie mogli kupić bohatera od 14 listopada, będzie kosztować 15 tysięcy stali.

For Honor swoją premierę miało 14 lutego 2017 roku. Tytuł ukazał się na PC, Xboksa One oraz PS4. 

Warto zajrzeć na:

Źródło: IGN

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal