Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2019 19:51
Rainbow Six Siege, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 i For Honor z cross-playem
1039V

Ubisoft stawia na cross-play. Rainbow Six Siege, The Division 2 i For Honor mogą otrzymać nową funkcję

Ubisoft może wkrótce znacząco odświeżyć serwery swoich produkcji nastawionych na sieciową rozgrywkę. Yves Guillemot zapowiedział, że już teraz trwają pracę nad zaimplementowaniem cross-playu we wszystkich najważniejszych tytułach firmy.

Na właśnie trwającym spotkaniu z inwestorami, Yves Guillemot zapowiedział znaczące odświeżenie produkcji nastawionych na rozgrywkę PVP. Prezes studia potwierdził, że trwają prace nad dodaniem cross-playu do wszystkich, sieciowych gier:

„Naszym celem z biegiem czasu jest wprowadzenie cross-playu we wszystkie gry PvP. Jesteśmy na dobrej drodze.”

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że Rainbow Six Siege, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 i For Honor otrzymają w niedalekiej przyszłości połączone serwery. Aktualnie firma wprowadziła cross-play w Brawlhalla.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla fanów francuskiego studia, którzy chętnie biegają po serwerach Rainbow Six Siege. W niedalekiej przyszłości będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach ze znacznie szerszą publiką. Teraz oczywiście pozostaje czekać na oficjalne aktualizacje do tytułów, ale trzeba przyznać jedno – wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku.

Na zakończenie sprawdźcie jeden z pierwszych zwiastunów Rainbow Six Siege... 

Więcej o projektach Ubisoftu przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2019-10-30-ubisoft-our-goal-is-to-put-cross-play-on-all-the-pvp-games-we-have

Tagi: cross-play For Honor rainbow six: siege Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft