Iza Łęcka Iza Łęcka 01.11.2019 10:46
wiedźmin od netflix Geralt
1295V

Wiedźmin od Netflix zachwyca na kolejnych zdjęciach. Mroczny klimat przepełnia produkcję

Geralt przywitał się z fanami na kolejnym rozbudowanym zwiastunie. Netflix jednak nie zwalnia tempa w promocji - właśnie możemy sprawdzić kilka nowych materiałów z serialu, które budzą coraz większe zainteresowanie.

Już wczoraj mogliśmy nacieszyć oko zwiastunem „Wiedźmina” od Netflix. Trzeba przyznać, że Geralt, Ciri oraz Yennefer zachwycają na najnowszych materiałach, dając nadzieję, że serial platformy streamingowej okaże się wielkim sukcesem. Premiera odbędzie się 20 grudnia.

Obecnie trwa jeszcze Lucca Comics and Games, gdzie trwa w najlepsze promocja „Wiedźmina” - to właśnie dzięki zamieszczonym tam prezentacjom możemy sprawdzić część nowych materiałów. Zobaczymy tutaj nie tylko ujęcia scen ze zwiastuna, ale i kulisy prac – już wcześniej było podkreślane, że zespół tworzący serial wkłada niezwykle dużo wysiłku w dopracowanie produkcji. Henry Cavill w roli Geralta prezentuje się niezwykle enigmatycznie, a sceny walki z jego udziałem mogą robić wrażenie. Zarówno trailer jak i zdjęcia prezentują mroczny oraz tajemniczy klimat. 

Swojego wsparcia udziela sam Andrzej Sapkowski, który swoimi wypowiedziami potrafi zaskoczyć – pisarz nazwał siebie "mistrzem gier", a realizacja serialu wzbudza w nim niezwykle duże emocje. Czy zatem możemy oczekiwać hitu?

wiedźmin netflixNa naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: https://www.reddit.com/r/netflixwitcher/comments/dpqfxg/new_promo_pictures_via_thewitchertv/

Tagi: materiały Netflix serial Wiedźmin