Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 16:59
Wiedźmin Netflix
3528V

Wiedźmin od Netflix na zwiastunie! Znamy datę premiery

„Wiedźmin” od Netflix ma datę premiery. Platforma zaprezentowała widowiskowy zwiastun, który powinien przypaść do gustu wszystkim fanom uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Zobaczcie materiał i szykujcie się na debiut.

„Wiedźmin” od Netflix to zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2019 roku. Platforma długo skrywała tajemnice dotyczące serialu, ale od pewnego czasu jesteśmy stale karmieni nowymi informacjami dotyczącymi serii. Teraz możemy oglądać pełny zwiastun i szykować się na premierę.

Wiedźmin od Netflix ze wsparciem Sapkowskiego

Andrzej Sapkowski nie potrafił dogadać się z CD Projekt RED, ale najwidoczniej jego współpraca z Netflixem układa się w dobrym kierunku. Twórca chętnie promuje serial – właśnie znajduje się na Lucca Comics and Games – a jednocześnie miał okazję pojawić się na planie produkcji. Showrunnerka wspomniała, że Sapkowski mocno się wzruszył podczas oglądania pracy aktorów, a sam pisarz uważa siebie za „mistrza gier”.

Kto w obsadzie „Wiedźmina” od Netflix?

Netflix ponownie jak w przypadku wielu poprzednich projektów postanowił oprzeć swój serial na jednym znanym aktorze – w tym wypadku jest to główny bohater, w którego wciela się Henry Cavill. Nie oznacza to oczywiście, że reszta nie będzie prezentować najwyższego poziomu, ale po prostu firma od pewnego czasu wyznaję zasadę, według której stawia na jedną gwiazdę.

W „Wiedźminie” wystąpią między innymi: Henry Cavill („Mission Impossible - Fallout”, „Liga Sprawiedliwości”) jako Geralt, Freya Allan („Wojna światów”, „Kraina bezprawia”) jako Ciri, Anya Chalotra („A.B.C.”, „Wanderlust”) jako Yennefer, Björn Hlynur Haraldsson („Fortitude”) jako Rycerz Eist, Therica Wilson-Read („Profil”) jako Sabrina, MyAnna Buring („Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza”, „Lista płatnych zleceń”) jako Tissaia, Mimi Ndiweni („Black Earth Rising”) jako Fringilla, Millie Brady („Upadek królestwa”, „Teen Spirit”) jako Renfri, Adam Levy („Knightfall”, „Przekręt”) jako Myszowór, Jodhi May („Gra o Tron”, „Geniusz”) jako Królowa Calanthe.

„Wiedźmin” 2. sezon? Netflix ma plan

Według informatorów, którzy zapowiedzieli datę premiery „Wiedźmina”, serial otrzyma przynajmniej drugi sezon. Aktorzy mają trafić na plan pod koniec 2019 lub na samym początku 2020 roku. Przedstawiona historia nie zostanie zamknięta, ponieważ platforma bardzo wierzy w serial, który ma zyskać ogromną popularność.

Wiedźmin wanna

Data premiery „Wiedźmin” od Netflix

Data premiery "Wiedźmina" została właśnie potwierdzona. Serial zadebiutuje 20 grudnia! Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ w tym dniu otrzymamy dostęp do wszystkich ośmiu odcinków pierwszego sezonu i pewnie znajdzie się wielu chętnych, którzy zobaczą przygodę podczas przerwy świątecznej.

„Wiedźmin” od Netflix na pełnym zwiastunie

Dzisiejszy zwiastun jest znacznie ciekawszy od poprzedniego materiału. Możemy spojrzeć na wiele efektownych scen, podczas których Geralt (Henry Cavill) wykorzystuje swoje miecze do eliminowania przeciwników – wszystkie sceny zostały przygotowane przez aktora, który nie chciał w tym wypadku zewnętrznej pomocy (CGI lub dubler).

Netflix postawił na bardzo dobrą prezentację, która wprowadza w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego nawet nowych widzów – otrzymujemy tutaj zajawkę „powstania” Wiedźmina, poznajemy jego zwyczaje, a mamy także możliwość spojrzenia na wykorzystywane znaki. Trailer podkreśla także trudną rolę głównego bohatera, który choć zabija potwory, to jednak często spotyka się z odrazą społeczeństwa.

Można odnieść wrażenie, że twórcy uśmiechają się także do graczy – dostrzegliście scenę w wannie? Jednocześnie potwierdziły się także fatalne zbroje Nilfgaardczyków...

Możecie również sprawdzić nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery netflix Wiedźmin Wiedźmin data premiery wiedźmin netflix