Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2019 12:05
The outer worlds speedrun
590V

The Outer Worlds można ukończyć w 21 minut. Błyskawiczna rozgrywka speedrunnera

Speedruner o nazwie It's Jabo postanowił przejść jak najszybciej najnowsze dzieło studia Obsidian - zobaczcie jak szybko można ukończyć The Outer Worlds. W filmie są oczywiście ogromne spoilery.

The Outer Worlds swoją premierę miało tydzień temu, a YouTuberowi o nazwie It's Jabo wystarczyły tylko dwa dni do zapoznania się z podstawowymi sztuczkami i możliwościami, do ukończenia zadań fabularnych. 27 października udało mu się ukończyć produkcję w czasie 31 minut, dwa dni później poprawił swój wynik o 7 minut, a przedwczoraj zszedł poniżej 22 minut - podczas trzeciego podejścia, mężczyzna bardzo szybko, a zarazem celnie strzelał oraz wykuł na pamięć miejsca, w które musi się udać, aby pchnąć fabułę do przodu.

21;39 minut to obecny rekord speedruna do najnowszej produkcji studia Obsidian - jest to imponujący wynik, ponieważ sam wątek fabularny trwa około 10 godzin, a jeśli chcemy zabrać się za aktywności poboczne - nasz licznik osiągnie nawet 30 godzin. Pierwsi śmiałkowie próbowali już pokonać ten wynik, ale w większości przypadków - zabrakło paru minut. It's Jabo zapewnia, że na najbliższych transmisjach na żywo będzie podejmował się powieszenia poprzeczki jeszcze wyżej. 

The Outer Worlds to RPG od studia Obsidian Entertainment. W grze wcielamy się w wybudzonego z wieloletniej hibernacji bohatera, który za zadanie ma pomóc w wybudzeniu innych kolonistów ze statku o nazwie "Nadzieja". Produkcja ukazała się 25 października na PS4, Xboksa One oraz PC a w następnym roku trafi na Nintendo Switch.

Poniższy materiał zawiera spoilery!

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds