Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2019 14:44
Beyond Good & Evil 2
1049V

Beyond Good & Evil 2 błyszczy. Ubisoft pokazuje bohaterów

Beyond Good & Evil 2 to nadal melodia przyszłości. Gra nie jest ujęta w najbliższych planach Ubisoftu, ale firma chętnie pokazuje nowe materiały z gry. Podczas najnowszego dziennika zaprezentowano personalizację bohaterów oraz grafiki koncepcyjne

Beyond Good & Evil 2 ma być wyjątkowym sandboxem, ale nie jest raczej zaskoczeniem, że gra trafi dopiero na przyszłą generację i dodatkowo nie powinniśmy oczekiwać na rychłą premierę produkcji. Twórcy przez lata opracowywali technologię, która pozwoli im spełnić ogromne ambicje dotyczące tej produkcji.

Mimo to Ubisoft małymi krokami odsłania grę prezentując wizję, materiały koncepcyjne oraz od czasu do czasu krótkie fragmenty rozgrywki. Najnowszy live-stream skupił się na między innymi projektowaniu bohaterów oraz personalizacji postaci.

Trzeba przyznać, że wizja artystów jest cudowna, ponieważ twórcy mieszają style oraz motywy, by w pokazać nowoczesne elementy wbite w znaną nam kulturę. To dobre połączenie, którym jesteśmy karmieni od pierwszych materiałów z Beyond Good & Evil 2.

Deweloperzy jednocześnie podkreślają, że w tytule otrzymamy pełną swobodę personalizacji załogi i zadbamy o najdrobniejsze detale.

Więcej o Beyond Good & Evil 2 przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Beyond Good Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio