Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.09.2019 18:48
Beyond Good and Evil 2
771V

Beyond Good And Evil 2 będzie miało ogromny wpływ na branżę gier wideo. Szef Ubisoft komentuje prace nad grą

Gdybyśmy mieli wybrać jeden z najbardziej i najdłużej oczekiwanych obecnie tytułów, to z pewnością Beyond Good and Evil miałoby olbrzymie szanse wygrać w plebiscycie.

Od premiery Beyond Good & Evil minęło 16 lat. Kiedy tytuł pierwotnie ukazał się na rynku, Ubisoft nie spodziewał się tego, jak szerokie grono graczy pokocha przygody Jade. Z czasem, coraz więcej z nas oczekiwało kontynuacji historii, ale ta pomimo informacji o produkcji, nie pojawiała się na horyzoncie. Kiedy jednak otrzymaliśmy pierwszą zajawkę Beyond Good & Evil 2, jasnym było, że tytuł faktycznie powstaje.

Dziś, choć wciąż niewiele, to wiemy nieco więcej. Gra podąży prawdopodobnie w zgoła odmiennym od pierwowzoru kierunku, ale jak uważa szef Ubisoft, Yves Guillemot, sequel będzie miał ogromny wpływ na branżę gier wideo. Podczas rozmowy z redakcją portalu Le Site, Yves opowiedział między innymi o biurze firmy w Montpellier.

Jakość życia w tym regionie może być atutem przynoszącym najlepsze talenty. Montpellier to dla nas bardzo ważne, światowe studio, które pokazało innowacyjne metody za sprawą Raymana. Nasze zespoły pracują obecnie nad Beyond Good And Evil 2, które będzie miało ogromny wpływ na branżę gier wideo.

Jak sądzicie, czy od dawna oczekiwana produkcja spełni oczekiwania, czy czas jaki powstaje stał się już jej przeciwnikiem?

Warto także przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio

Nie przegap