Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2018 17:04
Outlast: Bundle of Terror niespodziewanie trafiło na Nintendo Switch. Znamy cenę zestawu i oglądamy gameplay
996V

Outlast: Bundle of Terror niespodziewanie trafiło na Nintendo Switch. Znamy cenę zestawu i oglądamy gameplay

Autorzy serii Outlast jeszcze w ubiegłym roku potwierdzili chęć przeniesienia Outlast oraz Outlast 2 na Nintendo Switch. Studio nie zajęło się jakąkolwiek promocją pakietu, ale Outlast: Bundle of Terror właśnie zadebiutowało na konsoli Nintendo.

Red Barrels pracuje teraz nad tajnym projektem, którym ma zadowolić wielu fanów studia. Autorzy wciąż nie zaprezentowali produkcji, jednak możemy mieć nadzieję, że deweloperzy już wkrótce ujawnią konkretne szczegóły.

Outlast i Outlast II na Nintendo Switch. Twórcy pracują nad tajnym projektem i nie planują DLC

Twórcy serii Outlast postanowili przestraszyć również posiadaczy Nintendo Switchów i od dzisiaj na platformie Nintendo możecie nabyć przerażające historie. Aktualnie firma udostępniła Outlast: Bundle of Terror, czyli pakiet składający się z Outlast oraz rozszerzenia The Bundle of Terror.

Za takie przyjemności posiadacze Nintendo Switchów muszą zapłacić około 94 zł, a obie produkcje zajmują dokładnie 5,7GB. Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że autorzy zdecydują się zaoferować duży zestaw Outlast + Outlast II, ale pewnie na takie atrakcje musimy jeszcze zaczekać.

Poniżej znajdziecie kilka fragmentów rozgrywki z Outlast oraz Outlast: The Bundle of Terror. Jeśli jesteście ciekawi, czy granie w pierwszoosobowy horror na Nintendo Switchu ma sens, to polecam zapoznać się z naszą recenzją Layers of Fear: Legacy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery gameplay Nintendo Switch outlast red barrels