Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 19:46
Outlast II zaliczył dobry wynik. Twórcy są zadowoleni i zapowiadają duże ulepszenie gry dla Xbox One X
1259V

Outlast II zaliczył dobry wynik. Twórcy są zadowoleni i zapowiadają duże ulepszenie gry dla Xbox One X

Pozytywnymi wiadomościami podzielił się jeden z deweloperów Outlast II. Gra została ciepło przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy, więc możemy mieć pewność, że to nie koniec przerażających opowieści od Red Barrels. Studio właśnie zakończyło prace nad ulepszeniami dla Xboksa One X.

Outlast II zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w kwietniu. Gra w zależności od wersji zgarnęła oceny na poziomie 68-77%.

Outlast 2 - recenzja gry

Możecie mieć pewność, że Outlast II już wkrótce będzie prezentować się znacznie lepiej, ponieważ autorzy zajęli się przygotowaniem plików dla Xboksa One X. Tytuł będzie działał w natywnej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, ale deweloperzy nie zdecydowali się na wsparcie technologii HDR i Dolby Atmos.

Philippe Morin – współzałożyciel studia – rozmawiał z dziennikarzem Wccftech i wspomniał, że Outlast II już wkrótce dobije do 1 miliona sprzedanych egzemplarzy. Twórcy są zadowoleni z tego rezultatu, bo doskonale zdają sobie sprawę, że horrory nie są najpopularniejszym gatunkiem.

Deweloper odniósł się problemów Visceral Games i wyjaśnił, że im większy budżet posiada dana produkcja, tym musi trafić do szerszego grona odbiorców. Jego zdaniem choć fani horrorów są oddaną publicznością, to jednak nadal mówimy tutaj o garstce graczy. Mimo to Red Barrels nadal widzi sens tworzenia przerażających opowieści.

Te słowa są wyjątkowo pozytywne, bo możemy mieć nadzieję, że zespół Morina już przymierza się do stworzenia Outlast III.

Źródło: https://wccftech.com/outlast-ii-4k60fps-xb1x-dev-happy-sales/?

Tagi: outlast ii red barrels wyniki sprzedaży

Nie przegap