Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2019 22:30
Jumanji: Następny poziom
887V

Jumanji: Następny poziom na zwiastunie. Sony pokazuje ostateczny trailer

Sony Pictures Entertainment szykuje się na premierę „Jumanji: Następny poziom”. Korporacja opublikowała nowy zwiastun, który w dobry sposób wprowadza w fabułę nowego filmu. Widzowie zobaczą kilka znanych twarzy.

„Jumanji: Następny poziom” to drugie podejście do klasycznej historii. „Jumanji: Przygoda w dżungli” trafiło na wielki ekran w 2017 roku i film zarobił astronomiczne 962 mln dolarów w box office. Kontynuacja była pewniakiem i w grudniu widzowie zobaczą nowy film.

„Następny poziom” nie rewolucjonizuje podejścia do historii – tym razem bohaterowie trafią do gry, ponieważ będą chcieli pomóc swojemu przyjacielowi. Nie będzie to łatwe zadanie, bo w Jumanji przyjdzie im zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami.

W filmie ponownie wystąpili Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart oraz Karen Gillan, więc możemy liczyć na znane twarze... Sony podkreśla, że w filmie zobaczymy wiele zwrotów akcji, które mają przypaść do gustu fanom całej serii.

Czy także tym razem Sony będzie mogło mówić o olbrzymim sukcesie? Przekonamy się już 27 grudnia, ponieważ film właśnie w tym dniu trafi do między innymi polskich kin.

Możecie również sprawdzić nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Jumanji: Następny poziom trailer zwiastun