Iza Łęcka Iza Łęcka 31.10.2019 13:26
Battlefield 5 Wojna na Pacyfiku żołnierz
1342V

Battlefield 5 rozpoczyna nowe życie. Wojna na Pacyfiku dostępna za darmo

DICE opublikowało właśnie duże i bezpłatne rozszerzenie do Battlefield 5. Gracze poznają nowe mapy i wcielą się w kolejne frakcje, a prezentowana zawartość ma znacząco ożywić serwery i zachęcić do spędzania czasu na serwerach gry z ubiegłego roku.

Nasze wrażenia z Wojny na Pacyfiku mogliście przeczytać na portalu już kilka dni temu. Piotrek był zachwycony nowymi mapami, które zdaniem naszego współpracownika – oferują inne doznania. Teraz z rozszerzeniem mogą zapoznać się wszyscy gracze.

DICE udostępniło Wojnę na Pacyfiku: na starcie sprawdzimy dwie nowe mapy (trzecia będzie dostępna w grudniu), dwie frakcje (Stany Zjednoczone i Japonia), jak również kolejne bronie, pojazdy, gadżety oraz zdobędziemy nagrody.

Wojna na Pacyfiku zebrała już sporo pochwał od dziennikarzy, a wśród pozytywnych głosów nie brakuje opinii, według których Battlefield 5 od dawna potrzebował takiego odświeżenia. Gra może już wkrótce przeżywać drugą młodość. Jak wiadomo DICE nie zaprezentuje w przyszłym roku nowej strzelanki, więc na pewno BF5 będzie mógł pochwalić się nowymi rozszerzeniami. 

Battlefield V to pierwsza część serii, która jest rozwijana licznymi, bezpłatnymi dodatkami. Twórcy postawili na „rozdziały”, podczas których fani mogą systematycznie pobierać nowe mapy, tryby lub nawet bronie.

Więcej o pracy DICE przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Electronic Arts

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts