Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.10.2019 12:06
FIFA 20
1338V

FIFA 20 otrzymała w końcu łatkę naprawiającą tryb kariery. Nie trafi jednak do wszystkich graczy

Pomimo świetnych wyników sprzedażowych, FIFA 20 jest jedną z najbardziej niedopracowanych odsłon serii od lat.

Niecały miesiąc i trzech innych łatek potrzebował zespół EA Sports, by w końcu zająć się poważnymi problemami, jaki wprost naszpikowany jest tryb kariery w nowej odsłonie serii FIFA. Title Patch #4 dostępny jest jeszcze jedynie na komputerach osobistych, jednak w przyszłym tygodniu pojawi się również dla posiadaczy PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Jak możemy przeczytać, aktualizacja poprawia irytujący błąd z niepoprawnymi pytaniami/odpowiedziami podczas przed i pomeczowych konferencji, problem z wypuszczaniem przez SI na boisko niedoświadczonych graczy oraz pomniejsze sprawy związane ze zbyt częstymi prośbami o grę przez żółtodziobów. Błędy związane z całkowitą absencją Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy także powinny zniknąć, choć stare zapisy gry nie zostaną poprawione.

Poza tym wprowadzono usprawnienia do samej rozgrywki, takie jak eliminacje błędu animacji, zachowań bramkarzy i opóźnień z zagraniem piłki. Patch sprawia również, że poziomy trudności Ultimate oraz Legendarny w trybie FIFA Ultimate Team stanowią dużo większe wyzwanie.

Warto także przeczytać na naszym portalu:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20