Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2019 17:05
Wiedźmin Netflix
2855V

Wiedźmin od Netflix na zajawce. Platforma zaprasza na prezentację zwiastuna

Zwiastun zapowiadający zwiastun? „Wiedźminowi” od Netflix można to wybaczyć. Platforma streamingowa właśnie zapowiedziała nową prezentację. Szykujcie się na pełny materiał z datą premiery!

Już jutro zobaczymy pełny zwiastun „Wiedźmina” od Netflix, więc dzisiaj otrzymaliśmy zajawkę zapowiadającą tę przyjemność. Nie zobaczycie tutaj za wielu nowych scen, ale mimo wszystko – jest hype? Trzeba przyznać, że Netflix potrafi dozować informacje i w ciekawy sposób angażować fanów Wiedźmina... W zasadzie tylko serial na podstawie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego otrzymał taką zajawkę.

„Nie możesz uciec od przeznaczenia. Tylko dlatego, że się go boisz” – tymi słowami rozpoczyna się materiał i wierni entuzjaści twórczości Sapkowskiego na pewno dobrze skojarzą te słowa z pracą pisarza. Nie jest to pewnie przypadek, bo jak wiadomo – Netflix czerpie garściami z książek.

Jutro zobaczymy zwiastun i pewnie poznamy konkrety dotyczące debiutu. Według plotek – data premiery „Wiedźmina” została prawdopodobnie ujawniona przez holenderski oddział platformy i choć firma broniła się przed tym przeciekiem, to aktualnie wszystkie szczegóły przedstawione przez Holendrów, zgadzają się z rzeczywistością.

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Netflix wiedźmin wiedźmin netflix