Iza Łęcka Iza Łęcka 28.10.2019 14:07
Wiedźmin Netflix
1109V

Wiedźmin od Netflix z wielką premierą w Londynie

Netflix zakończy rok z przytupem. Platforma szykuje się nie tylko do premiery „Irlandczyka”, bowiem wśród historii podzielonych na odcinki najciekawszą produkcją wydaje się „Wiedźmin”. Widzowie mogą liczyć na serię wydarzeń przygotowujących do debiutu serialu.

Netflix przechodzi do kulminacji wydarzeń związanych z promocją „Wiedźmina”. Wkrótce odbędą się dwa panele, podczas których zobaczymy pełny zwiastun serialu, a następnie zostanie zorganizowana wielka premiera w Londynie.

Czerwony dywan w stolicy Anglii zostanie rozwinięty 16 grudnia – podczas wydarzenia zaproszeni krytycy oraz widzowie zobaczą pierwszy odcinek serialu. Data wydaje się nie być przypadkowa, gdyż według holenderskiego oddziału Netflixa, debiut „Wiedźmina” będzie miał miejsce 17 grudnia.

Najnowsze informacje dotyczące serialu pochodzą z MCM Comic Con London. W Anglii pojawiły się Lauren Schmidt Hissrich (showrunnerka) oraz Freya Allan (Ciri), które nie szczędziły kilku smaczków o powstawaniu serialu – wspomniały między innymi o Geralcie. Henry Cavill sam wykonywał wszystkie akrobacje z mieczem, a nagranie poszczególnych scen trwało aż pięć dni. Na wydarzeniu pokazano trzy nagrania, ale tylko jedno było nowe – na fragmencie Ciri spotkała Darę. Jest to zupełnie nowa postać stworzona na potrzeby serialu, która odegra w pierwszym sezonie ważną rolę.

Wyczekujemy ostatecznej daty premiery serialu, którą powinniśmy poznać na początku listopada. „Wiedźmin” bowiem będzie prezentowany na Lucca Comics & Games.

Sprawdźcie nasze recenzje: 

Źródło: Twitter

Tagi: netflix serial wiedźmin wiedźmin netflix