Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2019 22:30
Nacon Revolution Pro Controller 3
803V

Nacon Revolution Pro Controller 3 na zwiastunie. Dopracowana koncepcja dla graczy na PS4

Posiadacze PlayStation 4 mogą sięgnąć po najnowszy sprzęt Nacona, który został zaprezentowany na nowym zwiastunie. Revolution Pro Controller 3 jest promowany przez między innymi Sony, a opublikowany materiał pokazuje rozbudowane opcje pada.

Pierwsze szczegóły Nacon Revolution Pro Controller 3 zostały ujawnione w ubiegłym miesiącu, ale nadszedł czas na pełny pokaz urządzenia. W Sieci wylądował zwiastun, który pokazuje atuty sprzętu i będzie to bez wątpienia dobra opcja dla wielu graczy.

Nacon Revolution Pro Controller 3 pozwala dostosować analogi oraz d-pad, umożliwia zmianę natężenia wibracji, posiada wymienne ciężarki (2 x10g, 2x 14g, 2x 16g), które wpływają na doświadczenie, a na gripach wylądowały cztery dodatkowe przyciski. Sprzęt jest tym razem przewodowy i w zestawie znajduje się 3-metrowy kabel z grubym oplotem (USB-C). Pod względem budowy urządzenie przypomina poprzednika, ale ma trafić w gust graczy, którzy chcą lepszego doświadczenia w mniejszej cenie względem opcji Ultimate Pro.

Kontroler jest oczywiście licencjonowany przez Sony, więc gracze mogą mieć pewność, że propozycja będzie w pełni działać i wykorzystacie jej wszystkie atuty podczas rozgrywki na PlayStation 4.

Sprawdźcie nasze recenzje sprzętu Nacona:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nacon Nacon Revolution Nacon Revolution Pro Controller Nacon Revolution Pro Controller 3