Iza Łęcka Iza Łęcka 28.10.2019 09:25
MediEvil  ps4 vs ps1
4241V

MediEvil z PS4 pozwala odblokować wersję z pierwszego PlayStation

Twórcy odświeżonego MediEvila przygotowali bardzo ciekawy i klimatyczny dodatek. Fani mają szansę odblokować oryginalną wersję gry, dzięki czemu poznanie pierwotnego wydania na PlayStation 4 stanie się możliwe. Nie jest to jednak prosta sprawa.

MediEvil (2019) na PlayStation 4 zbiera mieszane i niejednoznaczne opinie w recenzjach, co jednak nie zniechęciło wielu graczy do zakupu tej pozycji. Możliwość odblokowania oryginalnego wydania wydaje się więc być niezwykłą atrakcją. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, ponieważ jest związane z nowymi znajdźkami zatytułowanymi „Lost Souls”. Gracze w nowym wydaniu mogą zmierzyć się z serią zadań, podczas których należy odnaleźć „Zaginioną Duszę”, by następnie umieścić ją w odpowiednim miejscu. Gdy zajmiecie się wszystkimi misjami – na ekranie pojawi się komunikat o nagrodzie.

Pewnie część naszych czytelników już zdążyło odblokować oryginalnego MediEvila w wersji z PlayStation 4, ale jeśli akurat nie słyszeliście o tej możliwości – poniżej znajdziecie materiał wideo prezentujący cały proces odblokowania pierwszej wersji gry oraz drugi z prezentacją rozgrywki. Po wykonaniu misji przygotowanej przez deweloperów, w menu nowej wersji znajduje się „Old Game”. Waszym oczom ukaże się nawet stare intro PlayStation.

Sony wciąż nie potwierdziło pierwszych wyników sprzedaży MediEvil, możemy jednak podejrzewać, że gra została dobrze przyjęta przez społeczność. Wielu sympatyków tytułu od dawna czekało na powrót Sir Daniela.

Więcej o nowym MediEvilu przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://stevivor.com/guides/medievil-lost-souls-guide-unlock-original-ps1-medievil/

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment