Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2019 16:20
RAN: Lost Islands
771V

RAN: Lost Islands to średniowieczny Battle Royale. Trafimy na wyspę, gdzie powalczymy z innymi rycerzami

RAN: Lost Islands to kolejna gra nastawiona na tryb Battle Royale. Na pełną atrakcji wyspę testerzy trafią jeszcze w tym roku, a produkcja oficjalnie zostanie wydana w następnym.

Jeśli nadal lubicie zagrywać się w gry nastawione na tryb multiplayer, to jeszcze w tym roku będziecie mieli możliwość przetestowania najnowszej produkcji od studia Jolly Roger Game.

W grze wcielimy się w rycerza, który trafia na rozległą mapę przepełnioną przeróżnymi aktywnościami oraz przedmiotami. Do naszej dyspozycji zostanie oddane masa broni białej oraz akcesoria, które pomogą nam w walce z przeciwnikami o najwyższą stawkę - przeżycie i ucieknięcie z wyspy z pomocą statku o nazwie Czarny Okręt.

Tytuł został zapowiedziany w ramach projektu China Hero Project, który ma wybić chińskich deweloperów na rynku gier. Pomysł powstał dzięki firmie Sony.

Jeśli po obejrzeniu trailera i pierwszego gameplaya, produkcja Was zainteresowała, możecie zapisać się do testów beta klikając tutaj. Rozpoczną się one jeszcze pod koniec bieżącego roku, a jeśli zespół Jolly Roger Game wybierze Wasze zgłoszenie, zostaniecie poinformowani o szczegółach za pomocą podanych e-maili. 

RAN: Lost Islands zmierza na PC oraz PS4. Gra oficjalnie zadebiutuje w 2020 roku.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://www.thesixthaxis.com/2019/10/24/ran-lost-islands-gameplay-preview-ps4-pc-beta/

Tagi: RAN: Lost Islands