Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 12:45
The Eternals nowe zdjęcia
892V

The Eternals. Zdjęcia z planu filmowego pokazują starożytne budowle

W Internecie pojawiły się kolejne zdjęcia z planu nadchodzącego "The Eternals" od Marvela. Możemy z nich wnioskować nieco kontekstu fabuły. 

"The Eternals" of Marvel Studios to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Fabuła ma skupić się na komiksowych Przedwiecznych, którzy stanowią bardzo ważny element całego wszechświata, a dodając do tego genialne nazwiska w obsadzie, zapowiada się świetne widowisko. 

Już od dłuższego czasu wiemy, że ekipa produkcyjna znajduje się aktualnie na Wyspach Kanaryjskich, gdzie kręcone są historyczne sceny. Nowa garść materiałów z planu filmowego pokazuje sporo makiet przedstawiających coś na wzór starożytnych świątyń i swego rodzaju posągów.

W film zaangażowane są głośne nazwiska z branży. Na dużych ekranach zobaczymy między innymi Richarda Maddena, Kita Haringtona, Angeline Jolie oraz Lauren Ridloff. Za reżyserię odpowiadać ma, pochodząca z Chin, Chlore Zhao. Pracowała ona wcześniej choćby przy ekranizacji "The Raider". Scenariusz napisali bracia Firpo. 

Produkcja wejdzie do kin już 6 listopada przyszłego roku i, bez dwóch zdań, będzie wielkim świętem dla wszystkich fanów Marvela. 

Interesują Cię ekranizacje komiksów? Sprawdź też:

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2019/10/27/eternals-filming-location-babylon-set-piece/

Tagi: Disney Marvel mcu The Eternals