Iza Łęcka Iza Łęcka 24.10.2019 11:35
El Camino Film Breaking Bad Jesse
929V

El Camino: Film Breaking Bad z oficjalnymi wynikami. Produkcja mogła zanotować lepszy start

Netflix podał oficjalny rezultat „El Camino: Film Breaking Bad”, który jest mniejszy od wyników prognoz analityków. Mimo to Jesse Pinkman przyciągnął przed ekrany miliony widzów.

Widzowie ponownie zatopili się w klimatycznej opowieści z uczniem Waltera White'a w roli głównej. Nietrudno się domyślić, że dla platformy streamingowej ta październikowa premiera była jedną z ważniejszych - miliony widzów szykowało się na ponowną akcję. Netflix dzieli się oficjalnymi wynikami produkcji tylko w momencie, gdy rezultat jest zadowalający, więc najwidoczniej pomimo mniejszego zainteresowania względem prognoz, „El Camino: Film Breaking Bad” osiągnął sukces.

Platforma potwierdziła, że w pierwsze trzy dni „El Camino: Film Breaking Bad” zobaczyło 6,5 mln widzów – wcześniej specjaliści prognozowali osiągnięcie przez produkcję 8,2 mln wyświetleń w takim samym okresie. Poznaliśmy również wynik z całego tygodnia – dokładnie 25 753 392 gospodarstw domowych zobaczyło „El Camino: Film Breaking Bad” w pierwszym tygodniu od premiery.

Warto wspomnieć, że nadal niedoścignionym rekordzistą jest „Zabójczy rejs” z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, który osiągnął w pierwszych dniach od debiutu 30,87 mln odsłon. Barierę 20 mln w siedem dni przekroczył także „Santa Claus” z Kurtem Russellem w roli głównej. A Wy oglądaliście już „El Camino: Film Breaking Bad”?

Na naszym serwisie polecamy również:

Tagi: El Camino: Film Breaking Bad film breaking bad