Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 18:57
Succubus
8993V

Succubus na wyjątkowo krwawej rozgrywce. Gameplay bez cenzury [+18]

Twórcy Succubus zdecydowali się na opublikowanie nowego fragmentu rozgrywki, który przedstawia możliwości głównej bohaterki. Gracze będą siekać hordy przeciwników i tytuł jest przeładowany krwawymi... A czasami nawet makabrycznymi scenami.

Succubus nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale deweloperzy odpowiedzialni za grę chcą przypomnieć światu o tej krwawej produkcji. Problemem Succubus nie jest raczej walka z golasami, którzy chcą się pozbyć tytułowej bohaterki. Twórcy dbają także o sceny, które bez wątpienia wywołają sporo kontrowersji.

Bicie ciężarnej i wyrywanie z jej ciała dziecka lub gwałcenie leżącego na ziemi mężczyzny? Nie jestem pewien, czy jakikolwiek tytuł potrzebuje tak wzbudzających wątpliwości momentów, które nie mają raczej głębszego sensu i nie wpływają na gameplay.

Succubus to oczywiście spin-off Agony, które po tym jak zostało zmiażdżone na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, próbuje swojej szansy na Nintendo Switchu. Nie możemy raczej liczyć na duży sukces. Gra wygląda koszmarnie.

Więcej o tytule przeczytacie na naszej stronie:

Tagi: gameplay madmind Succubus