Iza Łęcka Iza Łęcka 21.10.2019 09:19
RDR 2 porównanie
6016V

Red Dead Redemption 2 na pierwszym porównaniu. PC vs. Xbox One X

Rockstar zapowiada wiele usprawnień dla Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery osobiste, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się pierwszego porównania. Najlepsze dopiero przed nami, ale już teraz łatwo dostrzeżecie kilka różnic.

Rockstar opublikował dotychczas jeden materiał wideo prezentujący Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery osobiste. Zwiastun zawiera kilka scen z rozgrywki, które łatwo zestawić z konsolowym wydaniem.

Deweloperzy przygotowali wiele usprawnień dla RDR2 na PC – gra na mocnych komputerach zadziała w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K, a gracze mogą także liczyć na szereg graficznych ulepszeń, między innymi poprawę zwierzęcych futer, traw, śladów śniegu, dopracowane tekstury drzew oraz podkręcone oświetlenie w dzień oraz w nocy. Udoskonalone zostaną globalne oświetlenie oraz okluzja otoczenia.

Na dokładne porównanie przyjdzie czas, gdy tytuł zawędruje na cyfrowe półki sklepowe, ale nawet na poniższym filmie zobaczycie kilka znaczących różnic.

Zamierzacie powrócić do Red Dead Redemption 2, czekaliście na wersję przeznaczoną na PC, a może liczycie na next-genowe wydanie? Niezależnie od wybranej edycji, możecie mieć pewność, że przeżyjecie niezapomnianą przygodę.

Warto na naszym serwisie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two